Hledáme kolegu do týmu “Project management”

Jsme technologická firma ENP European National Panels, která působí v oboru marketingového výzkumu. Pro naše klienty (výzkumné agentury, konzultanti, koncoví klienti) realizujeme online sběr dat na vlastních panelech. Působíme v 5 zemích s celkovým počtem cca 150 000 členů, kteří za odměnu vyplňují online dotazníky. Nedávno jsme oslavili 10 let na trhu a dál rosteme rychlým tempem. Naši majitelé jsou 3 výzkumné agentury NMS, STEM/MARK a Nielsen, jsme aktivním členem asociace výzkumných agentur SIMAR.

Co vás čeká

  • Důkladné zaučení – práce na vlastních sw, firemní procesy, cenotvorba
  • Interní a externí komunikace v ČJ i AJ s kolegy i klienty
  • Kalkulace a příprava cenových nabídek dle poptávky
  • Po vstupním tréninku samostatné nacenění a nastavení projektu, realizace sběru dat (odhad proveditelnosti, časové limity na sběr dat, nastavení parametrů výzkumu, výběr a pozvání respondentů, kontrola plnění kvót)
  • Po ukončení projektu zpětná vazba a fakturace
  • Účast na akvizici nových zákazníků
  • Podíl na přípravě marketingových a PR aktivit pro členy panelu, rekrutace nových členů
  • Administrativní podpora vedení společnosti
  • Možnost účasti na rozvoji nových sw a aplikací, vylepšování stávajících
  • Pracovní doba 8h v rozmezí mezi 8,00-19,00h
  • Home office 1x týdně, pokud vám to vyhovuje

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání; VŠ sociologického/ekonomického směru, příp. praxe v oboru je výhodou, ale není nutná – základy vás rychle naučíme
  • Plynulou anglickou komunikaci slovem i písmem; vítaná je znalost jazyků okolních zemí (PL, SK, RO, BG, HU)
  • Velmi dobrou znalost MS Office (Excel)
  • Další IT zkušenosti typu práce s SQL, PBI apod je pro nás extra bonus
  • Hledáme někoho šikovného, spolehlivého, komunikativního, učenlivého, chytrého, s týmovým duchem

Nabízíme

  • Celkem cca půl milionu za rok
  • Platové ohodnocení na měsíční bázi fix + osobní odměna, pololetně prémie za plnění stanovených cílů
  • Zajímavou pracovní náplň s možností profesního rozvoje u nás nebo u mateřských firem
  • Práci v menším přátelském mezinárodním kolektivu
  • Zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál, mobilní telefon, výuka angličtiny, 5 týdnů dovolené
  • Pracoviště Štěpánská ulice, 5 min od zastávky metra Muzeum
Své životopisy odesílejte na email: hr@narodnipanel.cz